WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret Yazılım ve Danışmanlık

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret Yazılım ve Danışmanlık

E-Ticaret Yazılım ve Danışmanlık

Ücretsiz ve Mobil Uyumlu E-Ticaret Temaları

Markayı en iyi şekilde anlatacak, mobil uyumlu ve kullanışlı e-ticaret sitesi tasarlıyoruz.Ücretsiz sunulan e-ticaret temaları arasından işiniz için en uygun olanı seçip, dilediğiniz gibi düzenleyip, sizi ve markanızı yansıtan bir sanal mağaza oluşturabilirsiniz.Mobil’den gelen ziyaretler git gide artıyor. E-ticaret sitenizi mobile uyumlu hazırlamaktayız.

Ticari Yazılım Entegrasyonu

 

ERP Entegrasyonu: E-ticaret hizmetimizKullanıdığınız yada kullanmayı düşündüğünüz her tür ERP/MRP programı ile birebir entegre edilebilir. sisteminizde açmış olduğunuz tüm stok bilgileri istediğiniz formatta e-ticaret sitenize aktarılır.Anlık olarak stok ve fiyatlar güncellenir ve onayladığınız siparişler erp/mrp programına cariler ile birlikte aktarılır. Dövizli ürün satışı gerçekleştirebilir.Merkez bankasından alınan döviz kurlarına göre günlük güncellenir. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bir E-ticaret sitesi için en önemli unsurlardan biri ürünlerin SEO kriterlerine uygun olarak oluşturulmasıdır. SEO markanın ürünlerinin kullanıcı ile buluşmasını sağlar. SEO dostu arayüzüne sahip olan e-ticaret sitelerimiz altyapısına uygun linkler oluşturma, meta açıklaması, meta başlığı ve ürün etiketlerini ürünleri e-ticaret sitesine göndermeden halledebilirsiniz.

E-Pazar Entegrasyonu

E-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi otomatik olarak Gittigidiyor, Hepsiburada,  n11, Trendyol, EpttAvm ’de yer alan dükkanınıza aktarıp, bir çok kanal üzerinden ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. E-Pazar entegrasyonu sayesinde hem kendi web sitesine hem de pazar yerlerinde tek merkezden ürün aktarabilir, stokları yönetebilir, fiyat ve özellikleri tek merkezden gönderebilirsiniz.

Sosyal Medya Uygulamaları

Whatsapp Sipariş, Facebook Store ve İnstaShop gibi sosyal medya pazarlama araçları sayesinde ürünlerinizi sosyal platformlarda yayınlayabilir ve siteniz için ekstra satış kanalları yaratabilirsiniz.

E-Ticaret Modülleri

E-ticaret Modüllerimiz ile ödeme ve kargo altyapıları, kampanya ve analitik araçları ve diğer birçok hizmeti size sunmaktayız. Gelişmiş promosyon ve kampanya modülleri ile  satış avantajlarınızı artırabilirsiniz.