Hakkımızda

Hakkımızda

Kurucumuz Ferit Gezgil, 12 yıl boyunca çeşitli kurumların proje birimlerinde edindiği sektörel bilgiyi kullanarak, 2019 yılında HC Bilişim'i kurdu. Kuruluşumuzdan bu yana sektörel bilgi ve birikimimizle endüstri lideri müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmekteyiz.

 

Yıllar geçtikçe, en kaliteli yazılım ürünlerini oluşturmaya adanmış yetenekli geliştiriciler, tasarımcılar ve proje yöneticilerinden oluşan bir ekip kurmayı başardık. İşimize tutkuyla bağlıyız ve bu bağlılığı, bizi tercih eden ve her biri kendi sektöründe öncü olan müşterilerimize sunduğumuz projelerde açıkça göstermekteyiz.

 

Ürünlerimizi ve sunduğumuz hizmetleri geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. Referanslarımıza mümkün olan en iyi çözümleri sağladığımızdan emin olmak için en son teknolojiler ve endüstri trendleri ile güncel kalmaya devam ediyoruz.


Misyonumuz

HC Bilişim olarak, yenilikçi ve kaliteli yazılım çözümleri sunarak müşterilerimizin iş süreçlerini iyileştirmeyi ve verimliliklerini artırmayı misyon edindik. Teknolojiyi kullanarak işletmelerin dijital dönüşümüne katkıda bulunmayı ve sektörde fark yaratmayı amaçlıyoruz.

 

Vizyonumuz

Teknolojik yeniliklerin öncüsü olarak, global ölçekte tanınan ve tercih edilen bir yazılım şirketi olmaktır. Sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, endüstride standartları belirleyen ve geleceğe yön veren projelere imza atmayı hedefliyoruz.