Sık Sorulan Sorular

Şirketimizi rakiplerimizden ayıran birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar, yenilikçi yazılım çözümlerimizi, müşteri memnuniyeti taahhüdümüzü ve deneyimli geliştirici ekibimizi içerir.

Genel olarak sanayi, üretim, ve lojistik ve sektörlerine odaklanıyoruz. Ancak, her türlü şirket ve bireyler için de çözümler sunuyoruz.

Web tabanlı uygulamalar, mobil uygulamalar ve masaüstü yazılımları dahil olmak üzere bir dizi yazılım ürünü geliştiriyoruz.

İş süreci yazılımları, satış yönetimi, satın alma yönetimi, depo ve stok yönetimi, ürün ve üretim yönetimi gibi iş süreçlerini optimize etmek için kullanılan özel yazılımlardır.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemleri, iş süreçlerini yönetmek için kullanılan entegre bir yazılım çözümüdür. ERP sistemi olmayan müşterilerimize, ihtiyaçları ve taleplerine göre modül modül eklenebilen, özel bir ERP sistemi geliştiriyoruz. Ayrıca, halihazırda mevcut ERP sisteminiz var ise bu sistemlerle entegre çalışabilen özel yazılımlar da geliştirebiliyoruz.

Yazılım ürünlerimizin en yüksek güvenilirlik ve işlevsellik standartlarını karşılamasını sağlamak için sıkı bir kalite güvence süreci uyguluyoruz. Bu süreç birim testi, entegrasyon testi ve uçtan uca testi içerir.

Evet, yazılım mühendislerimiz çeşitli teknolojiler konusunda bilgili olduğu için başka bir ekip tarafından başlatılan projeyi devam ettirebilirler.

Müşterilerimize olabilecek herhangi bir soru veya sorunları konusunda yardımcı olmaya hazır, özel bir müşteri destek ekibimiz var. Müşteriler, destek ekibimizle e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilir.